Čo robíme

Spoločnosť CCSERVICES prináša jedinečné čistenie eskalátorov na slovenskom trhu. Pýtate sa prečo jedinečné?

Dovoľte nám aby sme Vám predstavili unikátny čistiaci stroj a jedinečnú schému čistenia. Stroj bol vyvíjaný a zdokonalovaný iba na účely čistenia eskalátorov a pohyblivých chodníkov – travelátorov.

Stroj hĺbkovo čistí v niekoľkých fázach. Z eskalátora sa najprv odstránia hrubé nečistoty, ktoré sa vysajú z každej drážky a následne stroj začne dávkovať špeciálnu chémiu vyvinutú pre čistenie eskalátorov. Po niekoľkých cykloch prichádza k dokonalému očisteniu a odstráneniu mastnôt a nečistôt zo všetkých drážok. Eskalátory a travelátory naberú požadovaný lesk a bezproblémový pojazd.

Čistenie eskalátorov je momentálne najviac podceňovaný čistiaci úkon. Eskalátor je rovnakou šúčasťou Vašich priestorov ako hlavný vstup, toalety a ďalšie nemenej dôležité priestory, ktoré su vždy vizitkou spoločnosti. Navyše si pravidelným čistením znížite náklady na servis a predĺžite životnosť eskalátorov.

Poskytneme Vám pravidelné čistenie, tak aby Vaše eskalátory vyzerali čisto a moderne. Postaráme sa o pravidelné obhliadky. Na pohyblivých schodoch a chodníkoch stojí návštevník vašej budovy na jednom mieste a má čas si všímať detaily. Udržujte svoje eskalátory a travelátory v čistom stave tak, aby zákazníci na ne vchádzali bez obáv, že si znečistia odev.

Čisté eskalátory taktiež prispievajú k ochrane samotného eskalátora pred zanášanim technických častí spojeným s poruchami a častým servisom.

Máte záujem vedieť a vidieť viac?

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám poskytneme dôležité informácie pre Vaše rozhodnutie.

Zavolajte nám

+421 903 458 558

Napíšte nám

juraj.hipki@ccservices.sk